IPTV هتلی

هتل

IPTV یک تلویزیون اختصاصی برای هتل شماست که به میهمان شما این امکان را می دهد تا از طریق نمایشگر تلویزیون یا سایر دستگاه ها نظیر موبایل، تبلت، رایانه و غیره از امکانات وسیع و جذابی شامل پخش زنده شبکه های داخلی و خارجی، آرشیوشبکه ها، دسترسی به بانک وسیعی از فیلم و موسیقی، ثبت آسان درخواست ها، دریافت سریع خدمات و امکانات گسترده ی دیگر در هر ساعت از شبانه روز استفاده نماید.

IPTV بیمارستانی

بیمارستان

IPTV یکی از نیازهای مهم بیمارستان های امروزی است که با تعریف سطوح دسترسی مختلف، امکانات سرگرم کننده ای همچون پخش زنده شبکه های داخلی و خارجی، آرشیو برنامه شبکه های مختلف و نیز بانک وسیعی از فیلم و موسیقی را در اختیار بیماران، همراهان، پزشکان و پرسنل بیمارستان شما قرار می دهد.

علاوه براین با امکان اتصال به سیستم های بیمارستانی، ثبت آسان درخواست ها و فراهم نمودن بستری برای انتقال آموزش های لازم به کاربران موجب ارتقاء سطح کیفی خدمات و ایجاد ارزش افزوده برای بیمارستان شما می گردد.

IPTV ساختمان های تجاری و مسکونی

ساختمان های مسکونی و تجاری

وجود یک تلویزیون تعاملی در ساختمان های مسکونی و تجاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما می توانید با دسترسی به امکانات جذاب IPTV همچون پخش زنده شبکه های داخلی و خارجی، آرشیو برنامه شبکه های مختلف و نیز بانک وسیعی از فیلم و موسیقی، اوقات مفرحی را برای خود و اطرافیانتان فراهم نمایید. همچنین می توانید بصورت همزمان از طریق اتصال IPTV به سیستم BMS ساختمان و دوربین های نظارتی، محیط زندگی و کسب و کار خود را نیز کنترل نموده و به آسایش و آرامش بیشتری دست یابید.

لازم به ذکر است در این سیستم، اطلاع رسانی های مدیریتی به صورت متمرکز انجام می شود. علاوه بر این در ساختمان های مسکونی اعضای خانواده می توانند از طریق دستگاه های مختلف به طور همزمان به تماشای شبکه های متفاوت بپردازند.

IPTV وسایل نقلیه

حمل و نقل

سفرهای بین شهری با وسایل نقلیه عمومی مانند هواپیماها، اتوبوس‌ها و قطارها گاه می‌توانند به علت طولانی بودن مسیر خسته کننده باشد.

از آنجاییکه مسافر همیشه به دنبال آسایش و دریافت خدمات بیشتر می‌باشد، شرکت های مسافربری سعی دارند با فراهم آوردن امکانات سرگرم کننده مسیر و زمان سفر را از نگاه مسافر کوتاه کنند و خاطره خوشی را در ذهن او ایجاد نمایند.

مسافران می توانند از طریق دستگاه های مختلف همچون گوشی، تبلت و لپ تاپ و یا از طریق مانیتورهای تعبیه شده در وسیله نقلیه، به بانک عظیمی از فیلم، موسیقی و کتاب های الکترونیکی دسترسی داشته باشند و یا به مشاهده پخش زنده کانال های رادیو و تلویزیونی و یا تصاویر مرتبط با مقصد خود بپردازند.